20
محل تبلیغ شما
20
محل تبلیغ شما

تازه های اخبار حوادث

برو بریم »
برق گرفتگی

برق گرفتگی

مقدمه:انرژی الکتریکی با توجه فوایدی که دارد ،مصرف آن هر روز بیشتر میشود. و باید در نظر گرفت که کنار این فواید خطراتی هم به ...

نجات معجزه‌آسای یک‎ خانواده از مرگ + تصاویر

 

اعضای یک خانواده ۴ نفری که برای سفری چندروزه عازم کرج بودند، فکرش را هم نمی‌کردند که در یک چشم به هم زدن خودشان را در یک قدمی مرگ ببینند. یک لحظه غفلت کافی بود تا خودروی آنها به مشتی آهن‌پاره تبدیل شود.

ساعت ١٢ ظهر جمعه یک خودروی پژو ۴٠۵ خاکستری در باند جنوبی آزادراه قزوین- کرج در حوالی آبیک پس از انحراف به سمت راست با برخورد با یک دستگاه   بنز کمپرسی در منتهی‌الیه سمت راست جاده متوقف شد.  بلافاصله پس از بروز این حادثه خودروهای عبوری که از نزدیک شاهد این حادثه هولناک بودند، برای کمک و نجات سرنشینان پژو وارد عمل شدند. راننده خودرو با سر و صورتی زخمی از مردم درخواست کمک می‌کرد.

 نجات معجزه‌آسای یک‎ خانواده از مرگ

وضعیت خودروی پژو به نحوی بود که به دلیل شدت برخورد بخش قابل توجهی از بدنه آن از بین رفته بود و فشار خاور سقف آن را له کرده بود. صدای درخواست‌های مکرر پدر برای نجات فرزندانش در کنار گریه و ناله‌های مادر باعث شد تا شاهدان حادثه ابتدا برای خارج کردن دو کودک گرفتار در صندلی عقب وارد عمل شوند. در خودرو به دلیل شدت برخورد باز نمی‌شد. به همین دلیل ابتدا پسر کوچک این خانواده با کمک مردم از پنجره عقب به خارج از خودرو منتقل شد، سپس با خم کردن در و جدا کردن آن دومین فرزند این خانواده نیز از میان آهن‌پاره‌ها خارج شد. راننده نیز با کمک مردم و بریدن کمربند ایمنی توانست از خودروخارج شود.

مادر خانواده که در صندلی جلوی خودرو گیر افتاده بود، همچنان نگران حال فرزندانش بود. شاهدان با آرام کردن مادر سعی می‌کردند به نحوی او را از خودرو خارج کنند و در نهایت مادر نیز به کمک مردم توانست از میان آهن و شیشه خارج شود.

نجات معجزه‌آسای یک‎ خانواده از مرگ

پس از خارج شدن تمامی اعضای این خانواده که به طرز معجزه‌آسایی از مرگ نجات یافته بودند، اورژانس جاده‌ای به محل حادثه رسید که پس از بررسی‌های اولیه پدر به همراه پسر بزرگ این خانواده را به ‌دلیل پارگی دست و شکستگی سر بلافاصله به مراکز درمانی منتقل کرد. البته بنا به گفته مسئولان اورژانس جاده‌ای، خوشبختانه حال هیچ‌کدام از آنها وخیم نبود.

همچنین پلیس راه پس از حضور در محل حادثه، عملکرد و حضور به موقع مردم و سرعت مطمئن و هوشیاری راننده   بنز کمپرسی را دو عامل مهم در کاهش خسارت این تصادف هولناک عنوان کرد.

منبع : www.persianv.com
مطالب مرتبط :

پاسخ دهید