7813
محل تبلیغ شما
7813
محل تبلیغ شما

سریال نیاز به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی در شبهای قدر به روی آنتن شبکه یک می رود.

این مجموعه تلویزیونی درباره زوج جوانی به نام پیمان و کمند است که خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده اند. در بازگشت به وطن، سیما، مادر پیمان برای اولین بار عروس خود را می بیند. این آشنایی واکنش هایی را در خانواده برمی انگیزد و داستان های مختلفی را شکل می دهد.
این سریال در شش قسمت40 دقیقه ای تولید شده است و از امشب راس ساعت 22 و به جای سریال پایتخت پخش می شود. بهاره افشار ، شهرزاد کمال زاده ، حدیث میرامینی ، پوراندخت مهیمن ، پندار اکبری ، عمار تفتی ، رز رضوی ، سیروس میمنت ، آرش تاج تهرانی و کیمیا ملاحی (بازیگر خردسال) از بازیگران این مجموعه تلویزیونی مناسبتی هستند مقابل دوربین محمد افسری رفتند.

سریال نیاز

پندار اکبری و شهرزاد اکبری

به گفته تهیه کننده سریال نیاز، قصه این مجموعه تلویزیونی یک ملودرام اجتماعی است که دو موضوع را روایت می کند یکی ترویج فرهنگ یتیم نوازی در جامعه و دیگری چالش هایی است که بین انسان ها بوجود می آید. سریال نیاز می خواهد بگوید زمانی که مردم از فرهنگ اصیل خودشان یعنی باورهای دینی و مذهبی دور می شوند، دچار چه چالش هایی فردی و اجتماعی خواهند شد.

ایرج محمدی همچنین درباره آخرین وضعیت تولید این سریال هم گفت: تاکنون تصویربرداری بیش از 80 درصد مینی سریال نیاز انجام شده است و فیلمبرداری کار تا روز سه روز دیگر به اتمام می رسد.

وی افزود: گروه تولید هم اکنون در منطقه اقدسیه تهران و در لوکیشن منزل سمیرا (رز رضوی) هستند و شهرزادکمال زاده،کامران تفتی، رز رضوی و کیمیا ملاحی بازیگر خردسال امروز جلوی دوربین رفتند.

قرار است پس از پایان این مجموعه تلویزیونی جمعه نوزدهم تیر ساعت 22 خلاصه قسمت های پخش شده سریال نیاز پخش شود.

 

منبع : namnak.com
مطالب مرتبط :

پاسخ دهید