4
محل تبلیغ شما
4
محل تبلیغ شما

تازه های آرایش موها

برو بریم »
برخی از مزایای کلاه گیس

برخی از مزایای کلاه گیس

فروش اکستنشن مو در سال های اخیر فروش اکستنشن مو به یکی از مسایل مورد علاقه افراد تبدیل شده و با توجه به انواع متفاوت آن ...
چطور موهایمان را برای بلوند کردن آماده کنیم؟ انتخاب بهترین رنگ مو,رنگ مو,روش های مراقبت مو,موی بلوند
,چطور موهایمان را برای بلوند کردن آماده کنیم؟ انتخاب بهترین رنگ مو,رنگ مو,روش های مراقبت مو,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن

 

چطور موهایمان را برای بلوند کردن آماده کنیم؟

 

 

موقعیت را ارزیابی کنید. آیا حتماً باید موها را بلوند کنید؟ هر شخص با شخص دیگر متفاوت است اما کسانی که شدیداً موی آسیب دیده دارند باید از دکلره کردن صرف نظر کنند. اگر موهایتان شکننده است باید برای مدتی آن را دکلره نکنید و روی آن برنامه ای پیاده کنید که ترمیم و تقویت بشود. اگر آرایشگرتان به شما می گوید که فعلاً موها را بلوند نکنید، به او اعتماد کنید و توصیه اش را بپذیرید.

مو را در حالت خوبی نگه دارید. قبول! شما می خواهید این کار را انجام دهید. پس اول ازهمه، با یک برنامه خوب و تلفیقی از رطوبت، لطافت و تقویت از موهایتان مراقبت کنید. موهای ضعیف و نازک به محصولاتی احتیاج دارند که تقویت کننده باشند و درون خود نرم کننده داشته باشند تا از خشکی آن جلوگیری شود. موهای مجعد و فر به محصولات مرطوب کننده نیاز دارند. موهایی که روی آن ها درمان شیمیایی انجام می شود، باید مرطوب بمانند و شکنندگی آن ها به وسیله پروتئین ترمیم بشود.

فریدمن محصول اولاپلکس را پیشنهاد می کند. او به مشتری ها توصیه می کند که به مدت دو هفته قبل از بلوند کردن مو از این محصول استفاده کنند چون از شکنندگی و خرد شدن مو در هنگام دکلره جلوگیری می کند. به پیشنهاد فریدمن از این محصول شب قبل از خواب استفاده کنید تا در طول مدت خواب روی موهای شما بماند و سپس در صبح سرتان را شامپو کنید. همچنین برای قبل از بلوند کردن سعی کنید از کارهایی که به مو آسیب می زند دوری کنید. یکی از این کارها درست کردن مو با دستگاه های داغ است.

زمانی را به ماسک مو اختصاص دهید. آب رسانی کلید سلامتی مو است و طبق نظر وارن، ماسک های مو برای این کار ساخته شده اند. او می گوید: ماسک ها برای هر نوع مویی، قبل و بعد از رنگ کردن مناسب اند اما حواستان باشد که از ماسک ها روی موی خشک استفاده کنید نه خیس! موی خشک نسبت به موی خیس مواد مقوی بیشتری جذب می کند.

,چطور موهایمان را برای بلوند کردن آماده کنیم؟ انتخاب بهترین رنگ مو,رنگ مو,روش های مراقبت مو,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن

 

چطور موهایمان را برای بلوند کردن آماده کنیم؟

 

از مواد خوب استفاده کنید. از محصولاتی استفاده کنید که مخصوص موهای رنگ شده اند و وسایلی را خریداری کنید که با موهایتان مهربان رفتار می کنند. مثل شانه هایی با دندانه درشت، برس های نرم یا نرم کننده هایی که برای موی بلوند تولیدشده اند. به طورکلی برای موهای بلوند دو نوع نرم کننده طلایی و نقره ای وجود دارد. هرچه موهایتان بیشتر به زردی بزند باید از نرم کننده های نقره ای استفاده کنید تا اثر زردی را خنثی کند.

با مو رفتار صحیح داشته باشید. بلوند کردن مو همه چیز را تغییر می دهد. وقتی از حمام بیرون می آیید، به آرامی مو را خشک کنید، هرگز آن ها را چنگ نزنید. برای درست کردن مو نیز تا حد امکان از دستگاه های داغ دوری کنید ولی اگر مجبور به استفاده شدید، نوک مو را با یک روغن چرب کنید.

منبع : ravanpezshk.akairan.com

پاسخ دهید