67
محل تبلیغ شما
67
محل تبلیغ شما

عکسی رایان رینولدز با نوزاد کوچکش در شبکه های اجتماعی سوالات بسیاری در ذهن مخاطبان، درباره توانایی این بازیگر برای مراقبت از این کودک ایجاد کرده است.

رایان رینولدز ryan reynolds بازیگر سینمای هالیوود برای نخستین بار صاحب فرزند شده، بنابراین از او انتظار نمی رود که در امر نگه داری از کودک خود چندان بدون اشتباه ظاهر شود. اما اشتباه او در حمل کودکش و عکسی که از این اشتباه در شبکه های اجتماعی منتشر شد او را وادار به توضیح درباره این عکس کرد.

در این عکس او دخترش را به گونه ای به خود بسته که تنها پاهای نوزاد دیده می شود، و این احساس را به بیننده می دهد که نوزاد در وضعیت بدی قرار گرفته است.

,رایان رینولدز, عکس رایان رینولدز, بیوگرافی رایان رینولدز,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

این بازیگر 38 ساله با حضور در برنامه تلویزیونی «Today امروز» گفت : «قبول دارم که نوزاد را به صورت صحیح در نگه دارنده قرار نداده بودم، این اولین تجربه پدر بودن من است. این اولین اشتباه من نبود و مطمئن باشید، آخرین اشتباه هم نخواهد بود. این اولین باری بود که از این وسیله استفاده می کردم، پس از آن دیگر این اشتباه را تکرار نکردم.»

رینولدز در ادامه اضافه کرد: «فرزند هدیه ای از جانب خدا، برای هر پدر و مادر است. هر بار که به دخترم نگاه می کنم، شگفت انگیزترین موجود جهان را می بینم. اما در هر حال گاهی اشتباهاتی مانند این پیش می آید و من سعی می کنم با شوخی و خنده از کنار آن رد شوم»

 

منبع : biografiaka.akairan.com
مطالب مرتبط :

پاسخ دهید