16

تازه های اخبار

برو بریم »
برق گرفتگی

برق گرفتگی

مقدمه:انرژی الکتریکی با توجه فوایدی که دارد ،مصرف آن هر روز بیشتر میشود. و باید در نظر گرفت که کنار این فواید خطراتی هم به ...

اخبار,اخبار ورزشی ,سردار آزمون

سردار آزمون روی بیلبوردهای تبلیغاتی خیابان های روسیه!+عکس

 

فروش این تولیدی بهتر از قبل شده و این می‌تواند ریشه در تبلیغاتی داشته باشد که سردار آزمون در آن حضور داشته است.

مسئولان یک شرکت تولیدی لباس در روسیه همین چند هفته پیش به کازان رفتند تا یکی از بازیکنان روبین کازان را برای حضور در آگهی‌های تبلیغاتی شان انتخاب کنند.

گزینه نهایی آنها اما کسی نبود جز سردار آزمون. او را به خاطر موهای لختی که داشت و البته قد بلندش انتخاب کردند تا در تبلیغات کاپشن، شلوار و پیراهن شرکت کند.

حتی بیلبوردهای تبلیغاتی سردار در سیتی سنتر شهر کازان نصب شد تا مردم این شهر، رو به خرید لباس‌های این شرکت بیاورند و حد اقل از تولیدهای این کمپانی دیدن کنند.

گفته می‌شود فروش این تولیدی بهتر از قبل شده و این می‌تواند ریشه در تبلیغاتی داشته باشد که سردار آزمون در آن حضور داشته است.

در دنیای حرفه‌ای، حضور بازیکنان مشهور در آگهی‌های تبلیغاتی، به امری بدیهی تبدیل شده است. آنها می‌آیند تا از برندشان برای تبلیغ برندی دیگر استفاده کرده و از این راه درآمدی کسب کنند. این می‌تواند راهی باشد برای سوددهی بیشتر تولیدی‌هایی که بیشتر در زمینه تولید لباس فعالیت حرفه‌ای دارند.

سردار آزمون هم مسیر جدیدی را آغاز کرده است. او به‌عنوان یک بازیکن حرفه‌ای ابتدا روی فوتبال و موفقیتش تمرکز کرده و در اوقات فراغت، در تبلیغات هم شرکت می‌کند. البته تبلیغاتی بیلبوردی که وقتی آنچنانی از این بازیکن جوان و 19 ساله نمی‌گیرد.

اخبار,اخبار ورزشی ,سردار آزمون

اخبار,اخبار ورزشی ,سردار آزمون

پاسخ دهید