87
محل تبلیغ شما
87
محل تبلیغ شما

تازه های پزشکی

برو بریم »
حس بینایی

حس بینایی

 چشم از اجزای بسیار قدرتمند بدن است و به اندازه ی مغز و قلب مفید است و از چند قسمت پلک، مژه، مجرای اشکی، ملتحمه، ...

متخصص جراحی زیبایی

دکتر مسعود جعفری پور  

فلوی فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت از آمریکا و متخصص گوش، حلق و بینی

ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری جراحی زیبایی، پلاستیک و عمل بینی از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند.ایشان دارای دو مدرک رسمی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت و بورد تخصصی گوش و حلق و بینی میباشد و لذا در زمینه جراحی های زیبایی ،جراحی بینی، جراحی پلک و جراحی زیبایی گوش دارای توانایی های قابل توجهی هستند.

عمل زیبایی و همچنین عمل بینی از جمله کارهایی است که امروزه در کشور ما بسیار مورد توجه قرار گرفته و یکی از نگرانی های  افراد این است که بعد از عمل زیبایی مشکلی برای صورتشان بوجود نیاید برای رفع این نگرانی ها، بهتر است آن ها به یک متخصص و پزشک خوب و دارای تجربه مراجعه کنند.آقای دکتر مسعود جعفری پور یکی از متخصصین زیبایی است که شما می توانید برای عمل زیبایی و جراحی بینی به ایشان مراجعه نمایید.

از انجایی که بینی در مرکز صورت واقع شده و برجسته است، اشکالات ساختمانی بینی بوضوح برای همه مشخص است و به همین دلیل امروزه افراد زیادی تصمیم به جراحی بینی می گیرند و از طرف دیگر ممکن است برای تنفس آن ها مشکلاتی بوجود بیاید، با توجه به اهمیت این موضوع جراح بینی علاوه بر برخورداری از دانش لازم باید از تجربه کافی هم برخوردار باشد به نحوی که در عین زیبایی بینی فرد،بداند مشکلی در عملکرد بینی و انسداد بینی بوجود نمی آید و فرد برای تنفس به مشکل نمی خورد.

افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند باید نسبت به عمل جراحی واقع بین باشند و به فکر بهبود بخشیدن ظاهر بینی خود باشند نه رسیدن به بینی ای که صددرصد زیبا و بی عیب و نقص باشد.

عمل زیبایی بینی سخت ترین و پیچیده ترین عمل زیبایی بدن است و اگر پزشک متخصصی که مراجعه می کنید احاطه کامل به این کار نداشته باشد عوارض غیرقابل جبرانی برایتان پیش خواهد آمد.

بینی ای که غضروف های نوک آن ضعیف باشد و دارای پوست کلفتی باشد و چربی زیر پوست زیاد باشد که با فشار دادن پوست چربی خارج شود جزء بینی گوشتی محسوب می شود.

عمل بینی گوشتی از جمله فعالیت های دکتر جعفری در زمینه جراحی بینی است.

در وب سایت دکتر جعفری همه چیز درمورد عمل بینی، عمل بینی گوشتی، هزینه عمل بینی و عکس عمل بینی وجود دارد.

عمل بینی

عمل بینی گوشتی

عکس عمل بینی

از دیگر عمل های زیبایی جراحی پلک است که در زیبایی صورت بسیار موثر است و همچنین یکی از تخصص های دکتر جعفری است.

جراحی پف پلک بالایی یا افتادگی پلک پایینی ،دائمی و غیر قابل بازگشت است.ولی با افزایش سن افراد شل شدن پوست و افزایش چین و چروک های پلک ادامه دارد. با عمل جراحی پلک فرد می تواند تا چندین سال از زیبایی چهره خود خشنود باشد.

جراحی پلک (بلفاروپلاستی) می تواند به اندازه هر جراحی پلاستیک زیبایی در تغییر ظاهر فرد موثر باشد.با جراحی افتادگی پلک ظاهر فرد جوانتر نشان می دهد و باعث کاهش ظاهر پیر و فرتوت افراد می شود.افتادگی پلک می تواند وراثتی باشد یا در بدو تولد ظاهر شود و یا در سنین بالاتر اتفاق بیافتد.

با درمان افتادگی پلک پوست اضافه و چربی اطراف پلک ها از بین می رود.

درد و ناراحتی بعد از عمل جراحی پلک بسیار کم است و آن درد مختصر و سوزش با دارو برطرف می شود.

چون که برای عمل پلک بالایی یا پلک پایینی پوست برش داده می شود برای همه افرادی که می خواهند عمل زیبایی جراحی پلک را انجام دهند این نگرانی وجود دارد که آیا جای برش روی پلک باقی می ماند یا نه.

از انجایی که این برش روی چین طبیعی پوست داده می شود، بعد از عمل تقریبا به طور کامل محو می شود.و یا ممکن است به صورت یک خط کمرنگ بماند که ان هم چون درون چین پوستی است دیده نمی شود.

جراحی پلک

افتادگی پلک

 

یکی از دلایل پف چشم زیاد بودن چربی اطراف چشم است که معمولا در اثر افزایش سن بوجود می آید که درمان این موارد به صورت درمان جراحی می باشد.دلیل دیگرپف زیر چشم یا پف بالای چشم افزایش مایع بین بافتی در زیر پلک پایین یا بالا می باشد که معمولا در اثر آلرژی یا بیماری کلیوی ایجاد می شود.

پف چشم

جراحی زیبایی گوش یکی دیگر از جراحی های زیبایی است که به خصوص در آقایان مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

جراحی زیبایی گوش(اتوپلاستی)، برای تغییر شکل یک گوش یا هر دو گوش فرد، انجام می شود. بیمارانی که از اندازه، ظاهر یا برآمدگی گوش های خود ناراضی هستند، می توانند با استفاده از عمل زیبایی گوش سرپایی ظاهر گوش خود را تغییر داده و به ظاهر موردنظر خود تبدیل کنند.

جراحی زیبایی گوش به روش های مختلفی انجام می شود.روشی که برای شما انتخاب می شود بستگی به ناهنجاری گوش شما دارد.

عمل زیبایی گوش به سه روش بی حسی،نیمه بیهوشی و بیهوشی کامل انجام می شود. در جراحی، پشت گوش برش داده می شود و غضروف های پشت گوش در قسمت های لازم برش داده می شود و در آخر برش ها دوخته می شود و از انجایی که برش پشت گوش است جای برش ها دیده نمی شود.

عمل جراحی گوش عمل سنگینی نیست ولی برای اینکه عمل گوشتان با همان ظاهری که می خواهید انجام شود باید به پزشک متخصص که دارای تجربه کافی باشد مراجعه کنید.

جراحی زیبایی گوش

عمل زیبایی گوش

 

فعالیت های دیگر دکتر مسعود جعفری پروتز گونه-چانه ،تزریق بوتاکس-ژل، لیزر و شکاف لب و کام مادزادی است.

با مراجعه به وب سایت ایشان می توانید اطلاعات کاملتری از فعالیت های دکتر جعفری و عمل بینی اصفهان در اختیار بگیرید.

تلفن تماس:03136266851

آدرس: اصفهان-خ توحید-چهارراه پلیس-مجتمع ماکلن3-طبقه 4-واحد19

ایمیل:info@drjafaripour.com

drjafaripour.com

 

مطالب مرتبط :

پاسخ دهید