2
محل تبلیغ شما
2
محل تبلیغ شما

تازه های آرایش و زیبایی

برو بریم »
برخی از مزایای کلاه گیس

برخی از مزایای کلاه گیس

فروش اکستنشن مو در سال های اخیر فروش اکستنشن مو به یکی از مسایل مورد علاقه افراد تبدیل شده و با توجه به انواع متفاوت آن ...

 

1- عسل حاوی بهترین آنتی اکسیدان ها می باشد و بدین دلیل از بهترین راه های از بین بردن چین و چروک پوست محسوب می گردد زیرا رادیکال های آزاد را دور می سازد. 

2- سرکه سیب چین و چروک های روی پوست صورت مبارزه می کند. در واقع شست و شوی صورت با سرکه سیب تا حد زیادی چین و چروک ها را کاهش می دهد.باید تنها یک تکه پنبه را به ترکیب سکه سیب و آب آغشته کرده و روی پوست به صورت مستقیم بزنید ، سپس پوست را با آب ولرم شست و شو دهید.

3- یک خیار متوسط را بدون پوست رنده کنید و آن را با یک قاشق غذاخوری روغن گلیسیرین ترکیب کرده و به مدت 20 دقیقه هر شب روی پوست خود قرار دهید.

4- بخار آب به تنهایی برای افزایش میزان رطوبت، درمان چروک‌های سطحی و  ایجاد لطافت پوست موثر است. در این شیوه احتیاجی به اضافه کردن هیچ گیاه دارویی و ماده طبیعی وجود ندارد. در این حالت تنها کافی است هفته‌ای دو تا 3  بار از بخار آب برای آبرسانی به سطح پوست و  پاکسازی آلودگی‌ها و سلول‌های مرده پوست اقدام کنید. تنها باید مراقب باشید که به هنگام استفاده از این روش فاصله مناسب را با ظرف بخور حفظ کنید تا بخار آب پوست صورت‌تان را نسوزاند.

5-روی صورتتان آب لیموی تازه بمالید. پوست لیمو را روی صورتتان بکشید.

 

مطالب مرتبط :

پاسخ دهید