17
محل تبلیغ شما
17
محل تبلیغ شما

تازه های اخبار اجتماعی

برو بریم »
شومینه

شومینه

 شومینه نقش مهمی را دردکوراسیون خانه ایفا می کندو ساختاری معماری برای نگه داشتن آتش به منظور گرمادهی به کار می رودولی بیشتر جنبه تزئینی ...

جامعه > حوادث – با ورود یک جبهه قوی زمستانی به بخش های شمال شرقی آمریکا که با باد و برف بسیار شدید همراه است در چند ایالت منطقه وضعیت اضطراری اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از ساعت ۱۱ شب دوشنبه به وقت محلی، تردد وسایل نقلیه غیر اضطراری در حدود ۱۰ هزار کیلومتر جاده های شهر نیویورک ممنوع خواهد بود.

بعد از آن ممنوعیت تردد وسایل نقلیه غیراضطراری در ایالت های کانتیکات و ماساچوست – و احتمالا باقی بخش های ایالت نیویورک – هم اعلام خواهد شد.

بیل دی بلاسیو شهردار نیویورک گفت:‌ “بدانید که این یک وضعیت اضطراری است، شرایط طبق معمول نیست.”

برف سنگین از فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا تا شهرهای ایالت مین در منتهی شمال شرقی پیش بینی شده به طوری که انتظار می رود در برخی نقاط ساعتی ۱۰ سانتی متر برف ببارد.

ایالات نیویورک، نیوجرسی، کانتیکات، رود آیلند و ماساچوست وضعیت اضطراری اعلام کرده اند و انتظار می رود که حدود ۵۰ میلیون نفر از ساکنان این منطقه آمریکا صبح سه شنبه شاهد تا۳۰ سانتی متر برف باشند.

۶۵۰۰ پرواز یا فرود در فرودگاه های شمال شرقی آمریکا در طول سواحل اطلس لغو شده است.

اندرو کومو فرماندار نیویورک مردم را ترغیب کرد روز دوشنبه از خانه هایشان کار کنند و بیرون نروند.

آمریکا

گلن فیلد از سازمان هواشناسی ملی در تانتون ماساچوست به بی بی سی گفت که انتظار می رود سرعت تندباد در برخی نواحی ساحلی ایالت ماساچوست تا ۱۲۰ کیلومتر در ساعت یا حتی بیشتر باشد. این نواحی شامل کیپ کاد، جزایر ننتاکت و مارتاز وینیارد است.

دست کم ۲۸ میلیون نفر در ۲۴ ساعت آینده برف و بوران را تجربه خواهند کرد.

همچنین مردم در آستانه این توفان زمستانی، برای خرید مایحتاج اولیه به فروشگاه ها هجوم برده اند.

منبع: بی بی سی

4646

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.