21
محل تبلیغ شما
21
محل تبلیغ شما

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – روزنامه آرمان نوشت:

در روزهای سرد زمستان 89 جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد که به تداوم اصلاحات در چارچوب قانون و حفظ مصالح ملی معتقد بودند گرد هم آمدند و تصمیم گرفتند با پیوستن به حزب اسلامی کار، سازمان دانشجویی این حزب را تشکیل دهند. اتفاقی که در اردیبهشت 90 رقم خورد و سپس با تصویب اساسنامه و برگزاری اولین مجمع در شهریور ماه سال 90 رسمیت یافت.

اکنون اما در روزهای نه چندان سرد زمستان 93 بار دیگر حزب اسلامی کار و سازمان دانشجویی خبرساز شد. خبر این بار رویه‌ای کاملا برعکس دارد و اخبار حاکی از این است که جمعی از مسئولین سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار در سراسر کشور با امضای استعفانامه‌ای جدایی خود را از حزب اسلامی کار اعلام کردند. برخی اعضای این شاخه دانشجویی به ندا پیوستند و به عبارتی می‌توان اولین انشقاق حاصل از ندا را در حزب اسلامی کار مشاهده کرد؛ انشقاقی که پیشتر نسبت به آن هشدار داده شده بود. متن استعفای اعضای مستعفی تا حدی به یک بیانیه نزدیک است.

در بخشی از این متن آمده است: « به استحضار می‌رساند امضاکنندگان این نامه به عنوان مسئولین فعلی و پیشین سازمان دانشجویی و به نمایندگی از این تشکیلات جوان اصلاح‌طلب به دلیل پاره‌ای از مسائل، با ‌‌نهایت احترام استعفای خود را از حزب اسلامی کار اعلام می‌نمایند.» در بخش دیگری از این استعفانامه آمده است: «در شرایط کنونی به ذکر علنی دلایل این استعفا که ممکن است مورد سوء استفاده سودجویان و بدخواهان جریان اصلاحات قرار گیرد نمی‌پردازیم. ما از هر کس که حتی یک کلام به ما آموخته باشد سپاسگزاریم.»

2323

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.