17
محل تبلیغ شما
17
محل تبلیغ شما

تازه های اخبار اجتماعی

برو بریم »
شومینه

شومینه

 شومینه نقش مهمی را دردکوراسیون خانه ایفا می کندو ساختاری معماری برای نگه داشتن آتش به منظور گرمادهی به کار می رودولی بیشتر جنبه تزئینی ...

جامعه > پلیس – ایرنا نوشت:

ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه امام (ره) ، 7 کیلو 200 گرم مواد مخدر از نوع کوکائین در سه عدد کوله پشتی را کشف کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری نیروی انتظامی، با ارسال خبری مبنی بر ورود مواد مخدر توسط تعدادی قاچاقچی از مرز هوایی، ماموران دایره مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و اطلاعات در یک اقدام منسجم و اطلاعاتی به صورت نامحسوس و با شگردهای خاص پلیسی توانستند کشفیات جدیدی را رقم بزنند.

ماموران چهره زن پلیس فرودگاه امام (ره)، با ظن پلیسی بعد از گیت بازرسی گمرک به دو نفر مسافر ورودی پرواز 484 القطریه از دوحه – ترانزیتی مشکوک شدند و پس از تعقیب و گریز در نهایت متهمان که قصد خروج از فرودگاه را داشتند توسط ماموران دستگیر شدند.

پس از بازرسی و بازگشایی بار همراه متهمین، مقدار 7 کیلو و 200 گرم مواد مخدر از نوع کوکائین که به طرز ماهرانه ای در کوله پشتی خود جاسازی کرده بودند کشف و ضبط شد.

متهمان پس از بازجویی مقدماتی در نهایت با تشکیل پرونده به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی اعزام شدند.

 

45503

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.