23
محل تبلیغ شما
23
محل تبلیغ شما

فرهنگ > موسیقی – هشت گروه از بهترین‌های موسیقی نواحی ایران در بخش نواحی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در بخش نواحی جشنواره گروه‌های «زاگرس» به سرپرستی ایرج رحمان‌پور، «دالغا» به سرپرستی چنگیز مهدی پور،  «ژیوار» به سرپرستی ژیوار شیخ‌الاسلامی، «شبدیز» به سرپرستی محسن حیدریه، «آگرین» به سرپرستی عادل نادری، «گیل و آمارد» به سرپرستی ناصر وحدتی، سازینه نواحی ایران به سرپرستی پیمان بزرگ‌نیا و گروه «تبری» به سرپرستی جلال محمدی به صحنه می‌روند.

یکشنبه 26 بهمن ما گروه «زاگرس» ساعت 18:15 در ایوان شمس برنامه اجرا می‌کند و گروه «ژیوار» در همین ساعت و همین روز در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود. دوشنبه 27 بهمن نیز ایوان شمس ساعت 18:15 میزبان گروه «شبدیز» است و پس از آن ساعت 21 در همین سالن گروه آگرین به صحنه می‌رود.

سه‌شنبه 28 بهمن گروه« گیل و آمارد» ساعت 21 در برج آزادی هنرنمایی می‌کند و چهارشنبه 29 بهمن سازینه‌های نواحی ایران ساعت 21 در تالار وحدت به صحنه می‌رود. گروه موسیقی «دالغا» نیز 29 بهمن ماه ساعت 21 در ایوان شمس به اجرا می پردازد.

آخرین اجرای گروه‌های نواحی ایران به گروه« تبری» اختصاص دارد که ساعت 21 روز پنجشنبه 30 بهمن در برج آزادی برنامه اجرا می‌کند.

سی‌امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به دبیری حسن ریاحی 24 بهمن تا یکم اسفندماه در تهران برگزار می شود.

۵۷۲۴۴

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.