24
محل تبلیغ شما
24
محل تبلیغ شما

ورزش > لیگ برتر – فرناندو گابریل بازیکن برزیلی که در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کرده بود، امروز با باشگاه به توافق رسید و قرارداد خود را به مدت یک فصل و نیم منعقد کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، فرناندو گابریل که سابقه بازی در سریA فوتبال برزیل را دارد، پس از موفقیت در تست‌های پزشکی، حرکتی و فنی، مذاکرات خود با باشگاه پرسپولیس را به منظور انعقاد قرارداد آغاز کرد که این مذاکرات صبح و عصر امروز با پیگیری جدی علی اکبر طاهری به سرانجام رسید و قرارداد همکاری بین دو طرف منعقد شد. این قرارداد تا پایان فصل آینده ادامه دارد.
در این ارتباط نایب رئیس هیأت مدیره و مسوول اجرایی باشگاه پرسپولیس در گفتگوی کوتاهی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با این انتقال گفت: در راستای افزایش نقاط قوت تیم فوتبال پرسپولیس و بعد از اینکه کادر فنی نظر مثبت خود را در رابطه با جذب این بازیکن اعلام کرد، باشگاه به سرعت وارد عمل شد و خوشبختانه در حداقل زمان ممکن به توافق رسیدیم و نسبت به انعقاد قرارداد اقدام کردیم.
امیدوارم جذب این بازیکن در کنار سایر اقدامات صورت گرفته، به تیم فوتبال پرسپولیس کمک کند تا با همت و کوشش بازیکنان، تدبیر و درایت کادر فنی و یاری خداوند شاهد موفقیت‌های تیم و شادی هواداران باشیم که این مساله در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.
43 43

منبع : www.khabaronline.ir

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.