17
محل تبلیغ شما
17
محل تبلیغ شما

تازه های اخبار اجتماعی

برو بریم »
شومینه

شومینه

 شومینه نقش مهمی را دردکوراسیون خانه ایفا می کندو ساختاری معماری برای نگه داشتن آتش به منظور گرمادهی به کار می رودولی بیشتر جنبه تزئینی ...

جامعه > حوادث – سازمان هواشناسی ملی آمریکا (ان دبلیو اس) اقرار کردکه پیش بینی اش دایر بر آمدن یک “بوران و برف تاریخی” در شمال شرقی آمریکا اشتباه بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در کانتیکات و ماساچوست برف زیادی بارید اما نیویورک عمدتا از آن در امان ماند.

بیل دی بلاسیو شهردار نیویورک از اقدامش برای اعلام وضعیت اضطراری در شهر دفاع کرد و گفت که بر اساس اطلاعات موجود عمل کرده است.

با این حال خطر کولاک در بخش های دیگری از طول سواحل شمال شرقی از لانگ آیلند تا مین همچنان ادامه دارد.

سازمان ملی هواشناسی در صفحه فیس بوک خود نوشت که پیش بینی رفتار توفان های زمستانی که ناگهان از راه می رسند و تشدید می شوند بسیار دشوار است.

این سازمان گفت: “توفان اکنون به شرق حرکت کرده و سریع تر از پیش بینی های دو روز گذشته رد خواهد شد. نتیجه اینکه در نیمه غربی،‌ برف خیلی کمتری از میزان پیش بینی شده بارید.”

روز دوشنبه در بخش هایی از ایالات شمال شرقی آمریکا وضعیت اضطراری اعلام شد و هواشناسان بارش ۹۰ سانتی متر برف را پیش بینی کردند. البته مقام ها بعدا در این ارقام تجدید نظر کردند و از آنها کاستند.

مقام های نیویورک حتی تردد وسایل نقلیه معمولی را ممنوع کردند و در اقدامی بی سابقه مترو را بستند.

اما روز سه شنبه برف خیلی کمتری از حد انتظار بر زمین نشسته بود و از آن زمان شرایط به تدریج به حال عادی برگشته است.

آقای دی بلاسیو در دفاع از عملکرد شهرداری گفت: “ترجیح می دهید آماده باشید یا غافلگیر شوید؟ ترجیح می دهید ایمن باشید یا نه؟…. وظیفه من به عنوان مدیر شهر این است که درست تصمیم بگیرم و من همیشه جانب احتیاط را می گیرم.”

منبع: بی بی سی

4646

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.