17
محل تبلیغ شما
17
محل تبلیغ شما

تازه های اخبار اجتماعی

برو بریم »
شومینه

شومینه

 شومینه نقش مهمی را دردکوراسیون خانه ایفا می کندو ساختاری معماری برای نگه داشتن آتش به منظور گرمادهی به کار می رودولی بیشتر جنبه تزئینی ...

 

جامعه > پلیس – صبح امروز آخرین بازمانده باند سارقان مسلح و عامل جنایت خونین ششم دیماه شهرستان گلپایگان استان اصفهان با حکم قطعی دستگاه قضایی در محل جنایت به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ششم دیماه سال ۹۳، سه سارق مسلح پس از ورود به شهرستان گلپایگان با پلیس درگیر شدند و پس از کشتن تعدادی از ماموران نیروی انتظامی، در راه فرار، تعدادی از اهالی این شهرستان را هم کشتند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، صبح امروز با حکم قطعی دستگاه قضایی “منصور میرلوحی” سردسته و آخرین بازمانده باند سارقان مسلح که به همراه دو برادر معدوم خود باعث به شهادت رسیدن سه نفر از ماموران نیروی انتظامی و دو نفر از شهروندان شهرستان گلپایگان شده بود پس از قرائت حکم دادستان اصفهان در محل وقوع جنایت به دار مجازات آویخته شد.

در هنگام اجرای حکم اعدام خانواده های شهدای این حادثه و اقشار مختلف مردم شهید پرور شهرستان گلپایگان حضور داشته و با سردادن شعار مراتب قدردانی و سپاس خود را از زحمات و جانفشانی های ماموران نیروی انتظامی و قاطعیت دستگاه قضایی در انهدام باند مذکور و اجرای سریع حکم اعدام آخرین بازمانده عامل این جنایت ابراز کردند.

اعضای باندمخوف سارقان مسلح که از سال های قبل اقدام به سرقت مسلحانه از طلافروشی ها توام با قتل و مجروح کردن تعدادی از شهروندان بود سرانجام در ششم دیماه سال جاری یکی از آنان به دست ماموران نیروی انتظامی به هلاکت رسیده و نفر دوم نیز طی عملیاتی دیگر در 11 دیماه کشته و سردسته و آخرین بازمانده این باند که به دست ماموران جان برکف نیروی انتظامی دستگیر شده بود نیز صبح امروز اعدام شد.

سرقت مسلحانه نزدیک به 100 کیلو گرم طلا، شهادت 10 نفر و از جمله سه نفر از ماموران انتظامی و مجروح کردن 22 نفر از شهروندان از مهمترین جرایم این باند تبهکار است.

۴۷۴۷

منبع : www.khabaronline.ir

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.