17
محل تبلیغ شما
17
محل تبلیغ شما

تازه های اخبار اجتماعی

برو بریم »
شومینه

شومینه

 شومینه نقش مهمی را دردکوراسیون خانه ایفا می کندو ساختاری معماری برای نگه داشتن آتش به منظور گرمادهی به کار می رودولی بیشتر جنبه تزئینی ...

جامعه > محیط زیست – ایرنا نوشت:

رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان تهران گفت: با گسترش دامنه فعالیت سامانه بارشی، امشب آسمان تهران شاهد بارش باران و برف است.

محمدمهدی عشقی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سامانه بارشی که با ورود خود از روز چهارشنبه موجب بارندگی در نقاط مختلف کشور شد، شامگاه امشب نیز سبب بارش باران و برف پراکنده و وزش باد در استان تهران خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بتدریج از روز شنبه از میزان ابرناکی و وزش باد کاسته خواهد شد، ادامه داد: آسمان استان تهران امروز و فردا نیمه ابری تا ابری و در پاره ای نقاط به ویژه بخش های شمالی همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

عشقی بیشینه دمای امروز تهران را 14 درجه سانتی گراد اعلام کرد و افزود: پیش بینی می شود که دمای امشب تهران به چهار درجه سانتی گراد بالای صفر برسد.

وی در مورد وضعیت بارندگی استان تهران گفت: ایستگاه های آبعلی با 9.4 میلی متر و فیروزکوه – امین آباد با 0.4 میلی متر به ترتیب بیشترین و کمترین بارندگی در 24 ساعت گذشته را داشتند.

رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان تهران اظهار کرد: مناطق فیروزکوه – امین آباد با منفی 4 درجه سانتی گراد سردترین و ورامین با 15 درجه سانتی گراد بالای صفر بیشترین دما را در شبانه روز گذشته بین مناطق مختلف استان تهران داشتند.

 

23503

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.