18
محل تبلیغ شما
18
محل تبلیغ شما

اقتصاد > انرژی – وزیر نفت با بیان اینکه روند تکمیل فازهای مختلف پارس جنوبی رو به جلو است، گفت: تکمیل فازهای 14، 15 و 16 پارس جنوبی در مراحل نهایی بوده و در فاز 17 نیز یک بخش به مدار آمده و در حال تولید است.

به گزارش خبرآنلاین، بیژن نامدار زنگنه در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت درباره موضوع قیمت نفت در بودجه سال آینده گفت: دولت برای هر بشکه نفت قیمت 72 دلار را پیشنهاد داده اما در هر صورت اختیار تصمیم گیری در این زمینه با مجلس است.

وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران درباره حضور شرکت های نفتی بزرگ در کشور افزود: شرکت های نفتی برای همکاری با ایران در انتظار رفع تحریم های بین المللی هستند.

زنگه درباره وضعیت پروژه های پارس جنوبی گفت: پروژه های پارس جنوبی در حال حاضر از وضعیت خوبی برخوردار بوده و روند رو به جلویی را طی می کنند، ان شاء الله سال آینده کار در این زمینه ادامه پیدا می کند البته برای تکمیل فازهای مختلف پارس جنوبی نیاز به حمایت بیشتر مجلس و دولت داریم.

وزیر نفت یادآور شد: در فاز 12 پارس جنوبی، سه بخش به مدار آمده و فازهای 14 و 15 تکمیل شده و در فاز 17 نیز یک بخش به مدار آمده و در حال تولید است.

 

23503

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.