17
محل تبلیغ شما
17
محل تبلیغ شما

تازه های اخبار اجتماعی

برو بریم »
شومینه

شومینه

 شومینه نقش مهمی را دردکوراسیون خانه ایفا می کندو ساختاری معماری برای نگه داشتن آتش به منظور گرمادهی به کار می رودولی بیشتر جنبه تزئینی ...

جامعه > آموزش – ایسنا نوشت:

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از نواخته شدن زنگ انقلاب در تمام مدارس کشور در ساعت 9 و 33 دقیقه صبح روز یکشنبه، ‌12 بهمن ماه به مناسبت سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن خبر داد.

مهدی علی اکبر زاده با بیان اینکه 38 برنامه ویژه دهه فجر طراحی شده و از روز 12 تا 22 بهمن ماه به اجرا درخواهد آمد گفت:‌ ساعت 9 و 33 دقیقه صبح روز یکشنبه، ‌12 بهمن ماه در تمام مدارس کشور زنگ انقلاب تحت عنوان “گلبانگ انقلاب” به مناسبت سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن نواخته خواهد شد.

او گفت:‌ یکی دیگر از برنامه‌های شاخص و جالب توجه، تشکیل گروه‌های همسرایان 1357 نفره دانش‌آموزان در سراسر کشور است که در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه اقدام به اجرای سرودهای انقلابی می‌کنند. در تهران یک گروه همسرایان 22 هزار نفره تشکیل خواهد شد که در میدان آزادی نواهای انقلابی را به اجرا می‌گذارند.

به گفته مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش تشریح خاطرات دوران انقلاب اسلامی و گفتمان سازی، بهره گیری از رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله) در بخش‌های مختلف، آذین بندی ادارات، مدارس و مراکز آ‌موزشی و پرورشی در هفته استقبال از فجر انقلاب اسلامی، اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، چاپ پوستر و اقلام تبلیغات محیطی جهت نصب در اماکن و فضاهای پرورشی و آموزشی، استفاده از سرودهای ایام پیروزی انقلاب در برنامه‌های دهه فجر و پخش ‌آن‌ها از طریق سیستم صوتی مدارس و مرکز با رعایت جوانب مختلف از فعالیت‌های پیشنهادی ابلاغ شده به استان‌ها در دهه فجر است.

علی اکبرزاده گفت: سایر معاونت‌های وزارتخانه از جمله معاونت تربیت بدنی، اداره کل امور شاهد و ایثارگر، سازمان دانش آموزی، بسیج فرهنگیان، سازمان جوانان هلال احمر، اتحادیه‌های انجمن‌های اسلامی دانش آموزان نیز برنامه‌های مختلف و متنوعی را برای این ایام تدارک دیده‌اند.

23231

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.