23
محل تبلیغ شما
23
محل تبلیغ شما

فرهنگ > ادبیات – معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همایون امیرزاده را به سمت سرپرستی دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدعباس صالحی امیرزاده را جایگزین علی شجاعی صائین کرده است. صدور مجوز نشر کتاب یکی از مهمترین فعالیت‌هایی است که در این مجموعه صورت می‌گیرد.

در متن حکم صالحی برای انتصاب سرپرست دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی آمده است: «نظر به سوابق فرهنگی و تجارب ارزشمند اجرایی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی منصوب می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در انجام وظیفه محوله موفق و موید باشید.»

پیش‌تر علی شجاعی صائین به مدت یک سال و 10 روز در دفتر توسعه به عنوان مدیرکل توسعه کتاب و کتاب‌خوانی به عنوان مدیرکل فعالیت داشته است.

از سوابق فرهنگی همایون امیرزاده می‌توان به مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت امور فرهنگی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان، معاون اداره کل استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس هیات صدور پروانه نشر کشور، رییس هیات تجدید نظر تخلفات ناشران و نایب رییس شورای تعاملات استانی معاونت امور فرهنگی اشاره کرد.

5858

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.