112
محل تبلیغ شما
112
محل تبلیغ شما

تازه های دانستنيهاي نوزادان

برو بریم »
مواد خوراکی دشمن جنین

مواد خوراکی دشمن جنین

برخی گیاهان موجب سقط جنین و از دست دادن جنین می شوند و خانم های باردار باید مراقب باشند آنان را میل نکنندسلامت جنینبرخی گیاهان ...
,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

 ولوو، کمپانی سوئدی همیشه به خاطر امنیت بالا برای راننده و سرنشینان معروف بوده است. این شرکت، این بار تصمیم گرفته تا یک صندلی کودک در خور قرن 21  طراحی کند.

برای بسیاری از والدین وصل کردن صندلی کودک و ایجاد راحتی و ایمنی برای کودکان در طول سفر بسیار مشکل و استرس زا است. به همین خاطر است که خودروهای ونی مثل سیتروئن برلینگو و رنو کانگو  از درهای عقب کشویی استفاده می کنند تا دسترسی به صندلی عقب راحت تر باشد.

این کانسپت جدید ولوو ایمنی را بدون پایین آوردن راحتی بالا برده است. این صندلی کودک روی یک پلتفورم گردان در محل صندلی جلو سمت شاگرد نصب شده است که می توان آن را رو به در یا راننده چرخاند و براحتی کودک را از روی آن برداشت. این صندلی به گونه ای طراحی شده است که کودک رو به عقب باشد نه رو به جلو.

به گفته مسولان ولوو این صندلی سه مزیت دارد، به خاطر ارگونومیک بودن گذاشتن و برداشتن کودک بسیار راحت است، صندلی رو به عقب است و امنیت بیشتری را برای کودک فراهم می کند و کودک می تواند به راننده یا سرنشین عقب نگاه کند و آخر اینکه فضای کافی برای لوازم کودک در اطراف این صندلی وجود دارد.

,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

ولوو بر این عقیده است که کودکان زیر سه سال به خاطر ضعیف بودن عضله گردنشان و اندازه و وزن سرشان باید در ماشین رو به عقب بنشینند تا از امنیت بالاتری برخوردار شوند.

همانند مرسدس بنز، ولو نیز به فکر طراحی کابین های آینده است. از آنجا که خودروها روز به روز کمتر به راننده نیاز پیدا می کنند تمرکز خودروسازان بیشتر باید روی راحتی سفر باشد.

ولوو می گوید که بین تجمل و احساس راحتی رابطه مستقیمی وجود دارد و سعی دارد در طراحی های داخلی خودروهایش بیشترین نیازهای مشتریان را برآورده کند. این صندلی ها بخشی از راحتی را هم برای کودکان و هم برای والدین به ارمغان می آورند.

,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیل

مترجم: احسان دوستی

 

منبع : akafoto.akairan.com
مطالب مرتبط :

پاسخ دهید