23
محل تبلیغ شما
23
محل تبلیغ شما

فرهنگ > دین و اندیشه – دبیرخانه پنجمین دوره جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی برای دریافت پایان نامه های «ادیان و عرفان» و «زبان و ادبیات فارسی» فراخان داد.

به گزارش خبرآنلاین، جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی هر ساله در دی ماه به بهترین پایان‌نامه‌ دوره‌ دکتری در زمینه‌های «ادیان و عرفان» و «زبان و ادبیات فارسی» با هدف ارتقاء علمی و تشویق دانشجویان دوره‌ دکتری در رشته‌های مذکور اهدا می‌شود.

دانشجویان دوره‌ی دکتری در این دو رشته که در سال ۱۳۹۳ از پایان‌نامه‌ی خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند یک نسخه از پایان‌نامه‌ی خود را تا پایان مرداد ماه به دبیرخانه‌ی این جایزه واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم، پلاک ۸، مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند.

هیات داوران این جایزه متشکل از فتح‌الله مجتبایی، ضیاء موحد، حسین معصومی‌همدانی، شهرام پازوکی، محمد دهقانی و علی‌اصغر محمدخانی، پس از داوری پایان‌نامه‌های رسیده، پایان‌نامه‌ی برگزیده را معرفی می‌کنند.

در چهار دوره‌ گذشته‌ این جایزه، سمیرا بامشکی، علیرضا اسدی، محمدرضا عدلی، سلمان ساکت، ارسطو میرانی، سیده لیلا سیدقاسم برگزیدگان این جایزه‌ بوده‌اند. گفتنی است پایان‌نامه‌‌ برگزیده به همت انتشارات هرمس به صورت کتاب منتشر می‌شود.

 

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

پاسخ دهید