38
محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما

تازه های دکوراسیون و چیدمان

برو بریم »
دکوراسیون و طراحی داخلی

دکوراسیون و طراحی داخلی

اگر به دنیای دکوراسیون، معماری و طراحی داخلی علاقه مندید، اگر ذوق هنری در خود می بینید و اشتیاق فراوانی به زیباسازی محیط زندگی خودتان ...

در شهر اصفهان با توجه به فرهنگ مردم که بسیار تجملی و لوکس پسند میباشند طراحی دکوراسیون و کناف در اصفهان بسیار بیشتر از شهرهای دیگر کشورمان مورد توجه میباشد

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی دراصفهان یکی از پر اهمیت ترین و معماری داخلی جذاب ترین کارها در خانه محسوب می شود  طوری که رنگ ها و بازی با نور بر جذابیت خانه و گاهی بر گرمای خانواده تاثیر دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی هنری است که امروزه به آن نیازمندیم که در سایه آن به آرامش برسیم

گروه دکوراسیون داخلی اصفهان محیط مناسبی را ایجاد میکند که در آن می تواند فارغ از فشارهای نا خواسته روانی رشد کرده و شکوفا شود و این امکان را به ما میدهد که محیط کار،فعالیت،زندگی و… را آنگونه که می پسندیم بسازیم.

اگر فیلم و عکس های قدیمی را نگاه کنید دیوارها در دکوراسیون خانه جلب توجه میکند درزمان قدیم بیشتر خانه ها دیوارشان با کاغذ دیواری فرش شده بود که جز تزئینات خانه بحساب می آمد.چند سالی است که بازار کاغذ دیواری دوباره داغ شده  بسیاری برای زیبایی خانه از کاغذ دیواری استفاده میکنند

تنوع کاغذ دیواری از نظر طرح ،رنگ،جنس،قیمت،کیفیت و… به قدری زیاد است که انتخاب را سخت می کند اگر مزایا و معایب آن ها را بدانید به راحتی می توانید انتخاب درستی داشته باشید.

 

دکوراسیون داخلی در اصفهان|کاغذ دیواری در اصفهان

انتخاب کاغذ دیواری صحیح
اگر بدنبال کاغذ دیواری در اصفهان بودید متوجه شده اید که بدلیل تنوع زیاد و فروشگاههای دکوراسیون داخلی اصفهان انتخاب کاغذ دیواری سخت است ،تنوع آن در رنگ و طرح و جنس پشت کاغذ دیواری در بازار زیاد است که باید از بین این تنوع بی‌شمار، مناسب‌ترین گزینه را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب و استفاده کنید.

اولین قدم برای خرید کاغد دیواری ای است که قبل از خرید تصویری روشن و واضح از آنچه میخواهید را داشته باشید.

راه دیگرباید به رنگ دکوراسیون و کفپوش ومبلمان توجه کنید و طرحی از کاغذ دیواری که متناسب با آن است را انتخاب کنید.مثلأ اگر خانه اسپرت دارید نباید از کاغذ دیواری شلوغ و گل دار استفاده کنید و یا اگر در پذیرایی مبلمان صورتی دارید نباید از کاغذ دیواری سبز استفاده کنید که باعث تخریب کلی دکوراسیون منزلتان میشود.اگر ذهنیتی از رنگ و طرح کاغذ دیواری ندارید میتوانید از فروشنده کمک بگیرید

ویژگی کاغذ دیواری مرغوب

1.روکش سطح فوقانی از نوع وینیل Vinyl بوده و وزن وینیل بکار رفته در آن بین300 الی 450 گرم در هر متر مربع می باشد.

2. با شوینده های خانگی به راحتی میتوان آنرا شست و شو کرد
3. مقاومت بسیار بالا در برابر کشش و گسیختگی و جهت استفاده روی دیوارهای Dry wall بسیار مناسب است.

4.ضد حساسیت است و گرد و غبار و چربی محیط را بخود نمیگیرد

5.پس از نصب و اجرا سطحی کاملا بدون درز را ایجاد می کند.

از مزیت های کاغذ دیواری نسبت به رنگ تنوع در طرح و رنگ آن است این تنوع دست تان را برای طراحی خاص و ویژه منزل به طوری که هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح با دکوراسیون منزل تان هماهنگ باشد، باز می گذارد.

مثلأ از طرح های کلاسیک برای سالن پذیرایی، از طرح های اسپرت برای اتاق نشیمن و اتاق خواب و از طرح های کارتونی و عروسکی برای اتاق خواب کودک استفاده کنید.

مطالب مرتبط :

پاسخ دهید