26

تازه های اخبار گوناگون

برو بریم »
ترازو و کاربرد های آن

ترازو و کاربرد های آن

از دیروباز تا کنون ترازو در زندگی  بشر نقش بسیار عمده ایی داشته است و همیشه مورد نیاز انسان بوده و برای مصارف مختلف بشر ...

چرا قسمت حضور بهرام رادان در خندوانه پخش نشد

چرا دو قسمت از برنامه خندوانه پخش نشد؟

مهمان دو قسمت حذف شده ی خندوانه چه کسانی بودند؟

رامبد جوان دو قسمت برنامه اش را با دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون ضبط کرده است که اجازه پخش آنها داده نشده است.

آن طور که خبر رسیده است، بهرام رادان و قطب‌الدین صادقی از جمله‌ چهره‌هایی می باشند که مدیران تلویزیون اجازه پخش برنامه‌های مربوط به آن دو را نداده‌اند و گفته می شوند به نوعی ممنوع التصویر شده اند.

حذف تصویر از تیزر تا “خندوانه”

عدم اجازه پخش برنامه مربوط به بهرام رادان در حالی صورت گرفته که تصویر وی در تیزرهای‌ تلویزیونی فیلم روی پرده «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) نیز حذف شده است.

البته می‌توان دلیل این مسئله را حدس زد و آن را ناشی از مطلبی از رادان دانست که چندی قبل این بازیگر در واکنش به آزادی ازدواج های غیرمتعارف در آمریکا توییت کرد.

هر چند این مطلب، با واکنش‌های تندی بخصوص از سوی روزنامه اصولگرا مواجه شده است که در نهایت او را ناگزیر به انتشار یک متن عذرخواهی خطاب به مدیرمسئول این روزنامه کرده است، اما در هر صورت همان اشتباه اولیه کافی بود تا تلویزیون نام وی را در لیست ممنوع التصویران قرار دهد.

مشکل قطب الدین صادقی چیست؟

علت عدم پخش برنامه مربوط به قطب‌الدین صادقی اما مشخص نشده است. به ویژه آنکه او در سریال در حال تولید «معمای شاه» (محمدرضا ورزی) نیز بازی دارد؛ مجموعه‌ای که قرار است نیمه دوم امسال روی آنتن رود.

 

منبع : www.javanfa.ir

پاسخ دهید