24
محل تبلیغ شما
24
محل تبلیغ شما

ورزش > لیگ برتر – این بار کار دعوای امیر قلعه نویی با آندو تیموریان بالا گرفت و مربی استقلالی ها می گوید آندو در از دست رفتن قهرمانی استقلال مقصر اصلی بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ امیر قلعه نویی سرمربی استقلال هر بار وارد پرونده ای جدید می شود و این بار قبل از بازی با سپاهان وارد دعوای کلامی با آندو تیموریان شده است. مربی آبی ها در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با حریف بالانشین اصفهانی بیشتر وقت و تمرکزش را گذاشت تا پاسخگوی مصاحبه اخیر آندو تیموریان با ایسنا باشد.

او مثل همیشه حرف هایش را با یکسری تعریف شروع کرد. این بار این مربی به علیرضا فغانی تبریک گفت که پیشتر از داوری هایش در لیگ حسابی نالیده بود و قضاوت های این داور در فصل های قبل با گلایه هایی از سوی این مربی همراه شده بود. او اعیاد مذهبی را هم تبریک گفت و سپس از شرایط تیمش گفت:« شرایط تیم ما با تیم‌های دیگر متفاوت است و 4 بازیکن‌مان در خدمت تیم ملی بودند، یک بازیکن هم به تیم ملی امید دادیم و یکی دو مصدوم هم داشتیم. می‌دانیم که سپاهان تیم بزرگی است و از مدیریت و بازیکنان و کادر فنی خوبی برخوردار است.»

او با اشاره به خریدهای جدید تیمش گفت:« با آمدن طالب‌لو و عنایتی انگیزه تیمی ما بالاتر از نیم فصل اول رفته و در صدد بودیم که یک سری از نقاط ضعفمان را برطرف کنیم که به این موضوع رسیدیم البته در خط هافبک نتوانستیم مسلمان را جذب کنیم و هلمکه هم مصدوم شد اما در این دو روز تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.»

 قلعه نویی بحث درباره موج مصاحبه های انتقادی از خود خواست که به مسائل غیر فنی در پایان کنفرانس پاسخ بدهد.اما او در پاسخ به انتقادها درباره خریدهای خارجی اش که کارایی بالایی نداشتند گفت:« هلمکه که مصدوم شد اما واقعا بازیکن خوبی بود البته گلر ما هم رزرو بود اما مگر کاسیاس در تیمش در همه دیدارها بازی نمی‌کند؟ همین حالا در همین بازی‌ها تیم‌های لیگی هستند که تنها از یک دروازه‌بان استفاده می‌کنند، مگر قرار است هر کسی که به تیم اضافه می‌شود بازی کند؟ همیشه یک دروازه‌بان اول است و یکی دو دروازه‌بان دیگر می‌آیند تا اگر مصدوم شد رزرو داشته باشند تا در شرایط خاص از بازیکنان ذخیره استفاده شود اما یک روز مورینیو در رئال مادرید از 2 دروازه‌بان استفاده می‌کرد و یک روز هم آنچلوتی از کاسیاس. اینکه ما بازیکنی را آوردیم اما از او استفاده نکردیم حرف کارشناسی شده‌ای نیست و قطعا اگر نیاز باشد از بازیکنان استفاده می‌کنیم البته با آمدن وحید طالب‌لو و بازگشتش به خانواده بزرگ استقلال یک نفر به تیم دروازه‌بانی ما اضافه شد و خوشحالم که این برگشت در زمان سرمربیگری من اتفاق افتاد همان‌طور که خیلی از خداحافظی‌ها در دوره مربیگری من اتفاق افتاد و خوشحالم که طالب‌لو به خانواده بزرگ استقلال برگشت که خانواده خودش است. »

قلعه نویی در ادامه این کنفرانس پیامکی از آندو تیموریان را برای خبرنگاران حاضر در جلسه نشان داد که بازیکن سابق این تیم از او حلالیت خواسته است.در این پیامک آمده بود:« سلام ؛‌خسته نباشید امیرخان. شرمنده که نشد تا آخرش کنار شما باشم و حلالم کنید. ممنون که برای شخص خود من و تیم زحمت کشیدید و شرمنده همه شما شدم. بازم ببخشید.» قلعه نویی می گفت این پیامک قبلا و وقتی ارسال شده که آندو تیم را ول کرد و برای ادامه فوتبال به قطر رفت.  او ادامه داد:« این متنی بود که تیموریان روزی که خواسته به قطر برود برای ما فرستاده است، آیا من او را حلال کنم یا نکنم؟ روزی بعضی از آقایان آمدند خانه من و حرف‌هایی زدند و گفتند که ما با شما مشکلی نداریم اما نمی‌دانم یک روز چرا مرد می‌شوم و یک روز نامرد.»

قلعه نویی سپس با زبانی انتقادی به بازیکن سابق تیمش گفت:« آقای تیموریان شما چطور به تیمت پشت کردی و رفتی و یک میلیارد پول گرفتی و همان پول تیم ما را به هم ریخت و قهرمانی را از ما گرفت؟ شما به باشگاه استقلال نامه زدید و خواهان جدایی از مجموعه تیم شدی، آیا این تقصیر من است؟ اما یادتان باشد من نه همان زمان برای آن پیامک‌ها ارزش قائل می‌شدم و نه فکرم را به هم می‌ریختم حالا هم فقط تمرکزم روی کار خودم است ولی باز هم تیموریان را حلال می‌کنم. »

4141

منبع : www.khabaronline.ir
مطالب مرتبط :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.